• Psycholog w szkole…….

Psycholog w szkole to osoba towarzysząca dzieciom w ich codziennej drodze, mająca za zadanie wspomagać ich naturalny rozwój i stwarzać ku temu jak najbardziej optymalne warunki.

Psycholog w szkole wspiera również Rodziców, Opiekunów i Nauczycieli.

Psycholog w szkole prowadzi  zajęcia indywidualne ( związane z  problemami zgłaszanymi  przez rodziców, ale też i samych uczniów ) oraz zajęcia grupowe. Zajęcia odbywają się w gabinecie psychologa (sala 204 A- nowy budynek) lub sali terapeutycznej ( sala 46- główny budynek szkoły).  Udział w zajęciach jest dobrowolny. Wymagana jest  pisemna zgoda Rodzica/ Opiekuna.

Sukces terapii uzależniony jest nie tylko od pracy w gabinecie psychologa, ale również od zaangażowania rodziców i ich pracy z dzieckiem w domu.