Wycieczka do lasu do siedziby Nadleśnictawa  Różanna | II Sportowy Festyn Integracyjny | Klasa IIA i IIb w Nadleśnictwa  Różanna | Wycieczka do Osieka | Sprawozdanie ze „Święta Drzewa” | Zdrowe odżywianie | Wycieczka do Bydgoszczy | Klasa IIf | Międzynarodowy Dzień Języków Obcych | JESIEŃ W POLU I ZAGRODZIE | DZIECI Z KLASY 1i POZNAJĄ ZAWODY SWOICH RODZICÓW | Śniadanie daje moc 1i | Akademia z okazji Święta Niepodległości pt. "Tobie ojczyzno" | Święto Pluszowego Misia w klasie Ii | Przygotowania do Świątecznego Spotkania z Kolędą i Pastorałką | Wigilijne warsztaty w Biskupinie | "Umiem pływać" | Tradycji stało się zadość… | Święto szkoły - uroczysty apel dla uczniów klas IV- VI | „Dziadek do orzechów” | SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANEM PAWŁEM BERĘSEWICZEM | Coraz bliżej Święta… | Andrzejki w szkole | Bezpieczne ferie | Półkolonie zimowe w SP2

Z życia szkoły

Dnia 28 września 2015 roku odbyła się wycieczka do lasu do siedziby Nadleśnictawa  Różanna. Około godziny 7.45 klasy IID i IIE zgromadziły się przed swoimi klasami. Kiedy ustawiliśmy się w dwuszeregu, a panie skrupulatnie nas policzyły wyruszyliśmy w drogę. O godzinie  8.35  byliśmy już przed lasem. Kiedy weszliśmy do lasu  z naszym opiekunem panem leśniczym Januszem Flies WSZYSCY musieliśmy zachowywać się bardzo cicho. Rozpoznawaliśmy różne gatunki drzew i krzewów, które są charakterystyczne dla naszego lasu. Wszyscy byliśmy zachwyceni wiedzą i ciekawostkami, którymi darzył nas pan leśniczy. Słuchaliśmy lasu, co nam opowiadał’’. Następnie mieliśmy super ognisko z pieczeniem kiełbasek. Poznaliśmy również pracę pana strażaka, który w razie niebezpieczeństwa jedzie specjalnym wozem strażackim gasić pożar. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Naszymi opiekunkami były nasze panie wychowawczynie – Beata Schalska i Ewa Grabowska oraz mamy pani Justyna Krawczyk i  pani Dagmara Baumgart. Była to udana wycieczka  i myślimy za rok ją powtórzyć.

Zapraszamy do przeglądania zdjęć

• Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koronowie im. Jana Pawła II