HARMONOGRAM GODZIN
Rok szkolny 2023/2024
LP.
NAUCZYCIEL
DZIEŃ
GODZINA
SALA
-
NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ GODZINA SALA 1.
MAĆKOWIAK IZABELA PONIEDZIAŁEK 14:30-15:30 GAB. DYR. 2.
ŚNIEŻAWSKA KATARZYNA ŚRODA 14:00-15:00 46 A 3.
LEWANDOWSKA KAMILA CZWARTEK
PIĄTEK7:30-8:00 46 A 4.
BOROWIEC HANNA ŚRODA 15:00-16:00 ŚWIETLICA 5.
BRZEZIŃSKA EMILIA WTOREK
ŚRODA
13:00-13:30
10:15- 10:45POK.NAUCZ. 6.
BUCHHOLZ JOANNA 7.
CZEKALIŃSKA KATARZYNA PIĄTEK 9:30-10:30 ŚWIETLICA 8.
CAŁKA TERESA 9.
DANIELEWSKA ELŻBIETA ŚRODA 12:25-13:25 POK.NAUCZ. 10.
DOMEK JOLANTA WTOREK 12:45-13:45 GAB.46 11.
DUDEK-FLORJAŃCZYK DOMINIKA 12.
FEDEK KATARZYNA ŚRODA
PIĄTEK12:30-13:00
11:30-12:00SALA 0D 13.
GICZELA MAGDALENA WTOREK 9:40-10:40 GAB. W-F 14.
GNIOT DOROTA PIĄTEK 10:15-10:45
14:30-15:0095
20115.
GRABOWSKA EWA ŚRODA 15:00-16:00 SAL.GIMN. 16.
GROCHOWSKA ANNA PONIEDZIAŁEK 11:40- 12:40 70 17.
HAFFKE URSZULA PONIEDZIAŁEK 11:30-12:30 POK.NAUCZ. 18.
HOFFMANN MARIOLA ŚRODA
PIĄTEK7:30- 8:00 58 19.
IPCZYŃSKA LILIANNA ŚRODA 11:40-12:40 POK. NAUCZ. 20.
KACZMAREK- FLIES ALEKSANDRA ŚRODA 11:30-12:30 GAB.46 21.
KISIAŁA BARTŁOMIEJ PONIEDZIAŁEK 10:35-11:35 POK. NAUCZ. 22.
KIZIELEWICZ WIOLETTA ŚRODA 8:50- 9:50 GAB. W-F 23.
KOPER RENATA WTOREK 14:00-15:00 BIBLIOTEKA 24.
KROLIK BRYGIDA 25.
KRÓL BEATA PONIEDZIAŁEK 7:00-8:00 GAB.46 26. KRUSZCZYŃSKA JULITA CZWARTEK
PIĄTEK13:00-13:30 POK. NAUCZ. 27. KRUSZCZYŃSKA TAMARA CZWARTEK 11:40- 12:40 POK.NAUCZ. 28. KWAŚNIEWSKA JOLANTA 29. KWIATKOWSKA BEATA PONIEDZIAŁEK 14:35- 15:35 215 30. LIPKOWSKA BARBARA PIĄTEK 9:40-10:40 POK.NAUCZ. 31. KS. JAN LUBIŃSKI WTOREK 10:45-11:45 POK.NAUCZ. 32. ŁODZIEWSKA URSZULA WTOREK 9:40- 10:40 GAB.W-F 33. MROZIŃSKA ANNA PONIEDZIAŁEK
ŚRODA10:00-10:30
13:30-14:00POK.NAUCZ. 34. PAKOWSKA DANUTA WTOREK 14:05- 15:05 50 35. PANTKOWSKI SŁAWOMIR 36. POLACHOWSKA JOLANTA ŚRODA 10:45-11:45 POK. NAUCZ. 37. PORAZIŃSKA BARBARA 38. ROMAŃSKA GRAŻYNA WTOREK 13:30-14:30 47 39. RYDELSKA ELŻBIETA ŚRODA 15:00-16:00 SALA GIM. 40. SARNOWSKA BARBARA PIĄTEK 10:50-11:50 41. SCHABOWICZ ELŻBIETA PIĄTEK 7:45-8:45 PR.CHŁ. 42. SCHALSKA BEATA WTOREK 10:45-11:45 POK.NAUCZ. 43. SEKUŁA- KOŹLINKA IWONA PONIEDZIAŁEK 12:25-13:30 POK. NAUCZ. 44. SKÓRZEWSKA JOANNA ŚRODA 14:30-15:30 49 45. SŁOCIŃSKA ALEKSANDRA ŚRODA 9:40-10:40 POK. NAUCZ. 46. SMOCZYK ALICJA ŚRODA
PIĄTEK8:00-8:38
13:30-14:00POK. NAUCZ. 47. SPIEREWKA URSZULA WTOREK
CZWARTEK9:00-9:30
9:00- 9:30POK. NAUCZ. 48. SUPERSON JOANNA WTOREK 7:55-8:55 61 49. SZYMNOWSKA KATARZYNA CZWARTEK 8:00-9:00 SALA 0A 50. ŚMIGIELSKA SYLWIA PONIEDZIAŁEK 14:00-15:00 203 C 51. WANCZURA JOLANTA PONIEDZIAŁEK 8:50- 9:50 POK. NAUCZ. 52. WANKA MAGDALENA ŚRODA 15:00-16:00 GAB.78 53. WŁODARCZYK JOANNA WTOREK 13:30-14:30 69 54. WNUK MARTA PONIEDZIAŁEK 12:45-13:45 POK.NAUCZ. 55. WODNICKI DARIUSZ CZWARTEK
PIĄTEK7:30-8:00
7:30-8:00BIBL. 56. WODNICKA JOLANTA CZWARTEK 13:40-14:25 75 57. ŻYDKIEWICZ EDYTA PONIEDZIAŁEK 11:40-12:40 60