• Bezpłatny webinar psychoedukacyjny Usłysz swoje dziecko!

• Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego zaprasza na bezpłatny webinar psychoedukacyjny Usłysz swoje dziecko!

Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów na webinar: Usłysz swoje dziecko!

5 grudnia 2023 r. (wtorek) godz. 18:00

Miejsce szkolenia: platforma online

Liczba miejsc ograniczona (max 100 osób), obowiązują zapisy – do 1 grudnia 2023 r.

Zapisy: proszę o wysłanie maila na adres m.augustyniak@kujawsko-pomorskie.pl, w treści maila podając nazwę webinaru, swoje imię i nazwisko.

Link do szkolenia on-line wraz z danymi do logowania otrzymają Państwo dzień przed spotkaniem.

Spotkanie poprowadzi Pani Magdalena Masłowska − doświadczony pedagog, suicydolog, terapeuta pedagogiczny, edukator bezpieczeństwa cyfrowego, w bieżącej pracy podejmujący szereg działań mających na celu wsparcie i pomoc dzieciom i młodzieży oraz ich rodzinom w kryzysie, traumie, trudnej sytuacji życiowej, zagrożonych uzależnieniem, współautor i realizator programów edukacyjnych i profilaktyczno-wychowawczych.

Organizatorem webinaru jest Departament Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach kampanii Kujawsko-Pomorskie działa z GŁOWĄ.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in.:

• Jak komunikować się z nastolatkiem? Czy robię to dobrze?
            • Jak dostrzec u dziecka kryzys emocjonalny, psychiczny?
            • Co robić gdy dziecko doświadcza trudności? Kiedy i jak reagować?
            • Co mówić, a czego absolutnie nie?
            • Gdzie szukać pomocy i wsparcia?

Serdecznie zapraszamy!

• 11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

• Chcę, byś Polsko moja miła
            Żyła aż po świata kres,
            Twoją barwą biel i czerwień,
            Orzeł Twoim znakiem jest.
            Twoim hymnem jest Mazurek,
            W którym Ty nie zginiesz, nie!
            Wielkie miasto: ta Warszawa,
            Z gór do morza Wisła mknie.....❤❤❤
          • Wycieczka klas IVB i IVC

• 23 października klasy IVb i IVc uczestniczyły w wycieczce do Bydgoszczy. Odwiedziły Muzeum Mydła i Historii Brudu oraz Karmelową Krainę. W czasie warsztatów wszyscy wykonali samodzielnie pachnące mydełka oraz lizaki. Kolejną atrakcją był spacer po Wyspie Młyńskiej i podziwianie panoramy miasta z tarasu, który znajduje się  w  Młynach Rothera.