• KIERMASZ OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

• Od wielu lat w naszej szkole odbywa się Kiermasz Ozdób Świątecznych z udziałem klas początkowych.  Bez żadnej przesady można powiedzieć, że na stałe wpisał się do naszego kalendarza imprez.

W tym  roku kiermasz znalazł się również na liście zadań do wykonania w ramach realizacji projektu „ Szkoła Współpracy”.

Zawsze w organizację wydarzenia zaangażowani byli uczniowie, rodzice i nauczyciele z klas I-III, tym razem to grono jeszcze się poszerzyło się - w realizację zadania włączyli się uczniowie klas IV-VI, między innymi koło fotograficzne, prowadzone przez Wiolettę Kizielewicz.  Niemal każdy pracownik naszej szkoły dołożył swoją cegiełkę do tego wydarzenia.

Sprzedaż wykonanych cudeniek to jedna część zadania, równie dużo emocji i wysiłku wywołała druga część, czyli publiczne występy uczniów klas 0- III, oczywiście o tematyce świąteczno-zimowej. Widownia wypełniła się po brzegi rodzicami, dziadkami, rodzeństwem -  oklaskom nie było końca.

Zorganizowanie i sprawne przeprowadzenie kiermaszu wymaga dużego zaangażowania, czasu i chęci z trzech stron: dzieci, rodziców i nauczycieli. Nam się to udało i jesteśmy z siebie dumni!!!

Pod choinką każde dziecko znalazło całkiem dużą, słodką paczkę zakupioną  z pieniędzy „ kiermaszowych”.