• Młodzi samorządni

• W nawiązaniu do majowego spotkania przedstawicieli szkół, uczniów i opiekunów 29 września 2022r. odbyło się I Spotkanie Młodzieży w Urzędzie Miejskim w Koronowie. Młodzież z naszej gminy miała możliwość poznania działalności Urzędu Miejskiego oraz Rady Miejskiej. Odbyła się także interesująca dyskusja dotycząca wydarzeń w kalendarzu gminy na rok 2023 z uwzględnieniem  655 rocznicy nadana praw miejskich naszemu miastu. Kolejny punkt dotyczył inwestycji na ternie naszego miasta i gminy oraz realizacji budżetu obywatelskiego. Młodzież zgłaszała swoje propozycje, wyrażała ciekawe opinii i zadawała nie łatwe pytania naszym włodarzom J Spotkanie zakończył słodki poczęstunek w „Diabelskim Młynie”.

Naszą szkołę reprezentowali Julia nowogórska klasa 8 C, Julia Koszucka i Marta Koszela z klasy 8 D oraz Sebastian Prondzynski z klasy 8 E. Spotkamy się ponownie w grudniu.