• The Voice Kids dla dzieci z klas 1-3.

• 26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Koronowie odbył się przegląd piosenki The Voice Kids dla dzieci z klas 1-3. Dzieci zaśpiewały swoje ulubione i znane piosenki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi oraz talentu. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.
            Mały Samorząd

• Koło matematyczne klasy 2c

• Uczniowie rozwijają swoje pasje i umiejętności konstrukcyjne.
            Tworzą figury przestrzenne i miniatury maszyn wykorzystując pomoce zakupione w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
            Mają przy tym wielką radość i pasję tworzenia.🏗🚂🎡
            Zajęcia prowadzi wychowawczyni Ewa Grabowska

• Spotkanie z wężem

• Podczas dzisiejszych zajęć odwiedził nas nietypowy gość  wraz ze swoim opiekunem Gabrysiem Mikołajskim - Jagła z klasy 5d. Bardzo dziękujemy za prezentację o wężu zbożowym, dzięki której poznaliśmy bliżej to sympatyczne zwierzątko. Gratulujemy Gabrysiowi wiedzy i życzymy  dalszego rozwijania jego pasji. Poniżej kilka zdjęć.