• Konkurs przedmiotowy z matematyki "Liga zadaniowa"

• Uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w konkursie przedmiotowym z matematyki organizowanym przez UMK w Toruniu „Liga Zadaniowa”.

Konkurs odbywa się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego i adresowany jest do uczniów klas VI i VII szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. W trzech etapach uczniowie mogą zdobyć maksymalnie 90 punktów.

W konkursie udział wzięli uczniowie klasy VI c:

Lena Talarek (wyróżnienie)

Wojtek Wankiewicz

Wiktor Zadrożny (II miejsce)

Julia Zająkała

Bardzo dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i czas poświęcony na rozwiązywanie trudnych zadań. Wszystkim życzymy oczywiście dalszych sukcesów. Gratulacje.

• Agata Taczkowska i Kornelia Leszczyńska – laureatki konkursu filmowego „Bezpieczni w Ruchu Drogowym”

• 17 marca 2023 r. w Centrum Kultury Synagoga w Koronowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu filmowego „Bezpieczni w Ruchu Drogowym” organizowanego przez Komisariat Policji w Koronowie oraz  Stowarzyszenie „ Rowerowe Koronowo”.

W konkursie uczestniczyło 17 szkół  podstawowych z terenu trzech gmin: Koronowa, Sicienka i Dobrcza.

Podczas gali wyróżniono 6 filmów spośród 26 zgłoszonych do konkursu.

Agat Taczkowska i Kornelia Leszczyńska zajęły I miejsce ex aequo  z uczniami reprezentującymi szkołę podstawową w Sicienku.

GRATULUJEMY!

• "Rozśpiewane, roztańczone kujawsko - pomorskie"

• Uczennica klasy 6A Kseniya Sushko w ramach  organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy konkurs dla przedszkoli i szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego Rozśpiewane, roztańczone kujawsko-pomorskie zaśpiewała piosenkę Koronowo perłą miast, do której słowa i muzykę napisał pan Krzysztof Grubiński. Piosenka ta przypomina nam historię Koronowa i zwraca uwagę na niepowtarzalny charakter  NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY.