• Dzień Przedszkolaka

• 20 września 2023 najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto - Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie przedszkolaki otrzymały słodki upominek zakupiony przez Radę Rodziców. W klasach wspólnie z opiekunami dzieci przygotowały kolorowe pompony i kwiaty z którymi radośnie przemaszerowały w barwnym korowodzie ulicami naszego miasta. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków czuwali funkcjonariusze Policji, którzy kierowali ruchem. Dzieci machając wesoło pozdrawiali przechodniów i kierowców oraz Pana Burmistrza Patryka Mikołajewskiego, który przywitał wszystkie przedszkolaki przybyłe na koronowski rynek. Burmistrz życzył maluchom samych szczęśliwych dni w przedszkolu. Podczas spotkania dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz kolorowe balony. Po wspólnym spotkaniu koronowskich przedszkolaków i zrobieniu pamiątkowych zdjęć udaliśmy się w drogę powrotną do szkoły. Po powrocie do klas świętowaliśmy dalej: wspólnie się bawiliśmy, śpiewaliśmy piosenki i wykonywaliśmy kreatywne prace. Ten dzień na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

• Spotkanie z Polfinkiem i Bankusiem

• Dziś pierwsze klasy miały spotkanie z Polfinkiem i Bankusiem. Ten super duet pokazał pierwszaczkom jak bezpiecznie poruszać się po drodze i na przejściach dla pieszych. Niezawodni Policjanci opowiedzieli o bezpieczeństwie i zasadach jakie obowiązują gdy chcemy przejść przez jezdnię. Uczniowie otrzymali również odblaskowe upominki od Pni Dyrektor Spółdzielczego Banku w Koronowie. Klasy 1 A, 1B, 1C i 1 D wraz z wychowawcami dziękują za ciekawą lekcję o bezpieczeństwie.

• Dowóz dzieci 4 września 2023

• 4 września 2023r. - w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024
            autobus będzie kursował
            wg harmonogramu podanego na stronie szkoły.
            Wszyscy uczniowie dojadą do szkoły na godzinę 8.00,
            a odjadą kursem o godz. 13.00.