• Uroczyste Ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej

• „Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swej klasy i szkoły...”

11 października 2023 r. w naszej szkole  odbyło się uroczyste Ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej.  Pani Dyrektor Izabela Maćkowiak kolorowym ołówkiem dokonała symbolicznego aktu pasowania na ucznia. Następnie wychowawczynie wręczyły uczniom pamiątkowe dyplomy oraz kolorowy ołówek napełniony słodyczami.Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

• Dzień języków obcych

• Dnia 26 września odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Wszystkie klasy były zaangażowane w obchody tego dnia. Klasy 1-3 wzięły udział w konkursie na kartkę z wakacji w j. angielskim. W kl. 4-5 było kolorowo. Uczniowie przebierali się w barwy wybranego kraju. Ciekawe pomysły i stroje robiły wrażenie. Klasy 6-7 wykonywały plakaty promujące Dzień Języków Obcych, natomiast klasy 8 przedstawiały wcześniej przygotowane scenki w j. angielskim. Wszystkie zadania były zadaniami konkursowymi. Oto rozstrzygnięcie konkursów:

Kl. 1-3 m.I- Maja Andrzejewska i Julia Kuklińska kl. 3a

Kl. 4-5 m. I klasa 4b i klasa 5d

Wyróżnienia klasa 4a, 4c, 4d, 4 e

Kl. 6-7 m.I Jan Grzegorczyk i Miłosz Raddatz kl. 7b

Kl.8 - m. I Lena Jaszkowska i Martyna Siekierska kl. 8a oraz Franciszek Dominiczak i Mikołaj Dolatowski kl. 8b. Gratulujemy

• Wycieczka klasy 4e i 5d do Nadleśnictwa Różanna

• Wycieczka klasy 4e i 5d do Nadleśnictwa  Różanna. Bardzo dziękujemy pracownikom nadleśnictwa za przekazaną wiedzę  oraz za możliwość spędzenia miłych chwil na łonie natury a rodzicom za smaczny poczęstunek.

• Akcja charytatywna „Miesiąc Dobroci dla Zwierząt”

• 26.09-6.10.2023 Zespół do Spraw Integracji, Mały i Duży Samorząd oraz Szkolny Wolontariat zorganizowali akcję charytatywną pn. „Miesiąc Dobroci dla Zwierząt”. Uczniowie, rodzice i nauczyciele postanowili wesprzeć Fundację Ostatnia Przystań we Wtelnie. Akcja polegała na zbiórce fantów, które pracownicy fundacji poddadzą licytacji i w ten sposób zbiorą finanse potrzebne na utrzymanie psiego azylu, na wizyty u weterynarza, na karmę oraz wszelkie opłaty . Mieszkają tam starsze, schorowane, przygarnięte psy- staruszki.
            Stanęliśmy na wysokości zadania i oprócz fantów podarowaliśmy środki czystości, karmę, podkłady, miseczki, koce i wiele innych potrzebnych rzeczy.
            Jesteśmy dumni, że nasza społeczność szkolna jest wrażliwa na potrzeby innych, potrafi dzielić się, co już udowadnia od wielu lat.
            Opiekunowie i czworonogi dziękują za zorganizowanie pomocy i zapewniają, że wszystkie dary zostaną wykorzystane na poprawę jakości życia wteleńskich  psiaków.
            W imieniu Dyrekcji Szkoły, przedstawicieli Zespołu do Spraw Integracji, Małego
            i Dużego Samorządu oraz Wolontariatu WIELKIE DZIĘKUJĘ dla wszystkich zaangażowanych
                                                                                    Elżbieta Rydelska  Joanna Superson😀

• Zbieramy Talenciaki

•  Wracamy z TALENCIAKAMI

Nasza szkoła ponownie bierze udział w akcji Szkoła Pełna Talentów organizowanej przez LIDL

Jak otrzymać TALENCIAKA?

1. Zrób zakupy w LIDLU za min. 50zł  (w tym przynajmniej 1 warzywo  lub 1 owoc )

2. Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA

3. Przekaż TALENCIAKA NASZEJ szkole

Wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka  w NASZEJ szkole lub zeskanuj kod QR z TALENCIAKA

Nie masz możliwości dostarczenia TALENCIAKÓW do Naszej Szkoły?

Wejdź na stronę dostępną po kliknięciu w link i przekaż TALENCIAKI dla Szkoły Podstawowej w Koronowie  Każdy TALENCIAK to dodatkowa szansa w loterii. Do wygarnia SUPERNAGRODY  Zostań superbohaterem - wspieraj Naszą Szkołę pełną Talentów!