• Walentynkowa  podróż do krainy przyjaźni i miłości

• 8.02.24 w naszej szkole odbył się koncert  pt: "Walentynkowa  podróż do krainy przyjaźni i miłości"♥️♥️♥️.  Montaż słowno -muzyczny zaprezentowali  uczniowe koła muzycznego klas 4-8 pod kierunkiem pani Elżbiety Schabowicz . Było wzruszająco, ciepło i romantyczne ♥️

• Wirtualne zajęcia w klasie IIA

• W ramach projektu "Laboratoria przyszłości" uczniowie naszej szkoły na lekcjach mieli okazję eksperymentować z nowoczesnymi technologiami, takimi jak okulary wirtualnej rzeczywistości (VR).

W ramach zajęć dodatkowych 9.02.2024 uczniowie klasy IIA przeniosły się w wirtualną przyszłość. Korzystaliśmy z Class VR - okularów w pełni zintegrowanych i gotowych do pracy w klasie z uczniami. Dzieci przeniosły się w głąb oceanu, gdzie obserwowały rekiny, podziwiały koralowce. Były też w kosmosie, oglądały wulkany, poruszały się w puszczy, niektórzy zwiedzali miasta. Była świetna zabawa i nauka. Naszym przewodnikiem był Pan Dariusz Wodnicki. Jeszcze ruszymy w te podróże, bo wiedza tam ukryta jest ogromna.

• Cztery kółka dla Miłosza

• Uczniowie, Rodzice i Pracownicy naszej szkoły- Jesteście niesamowici!

Dołączyliśmy do zbiórki makulatury w ramach akcji "Cztery kółka dla Miłosza", zainicjowanej przez p. Krzysztofa Wiznera. Dzięki Wam udało się zebrać 2,720 t.

Dyrekcja szkoły dziękuje Wszystkim za ogromne zaangażowanie!

Razem pomożemy Miłoszowi stanąć na nogi!